loginhasło
odzyskaj hasło|nowe konto
 
HOME > Barykada Młode Nurty > Bubble - bańka mydlana zamiast kołyski
Bubble - bańka mydlana zamiast kołyski

 

             
Redakcja DD 
 
Tradycyjne łóżeczka i kołyski przechodzą do lamusa. Projektantka Lana Agiyan stworzyła futurystyczne łóżeczko dla dzieci, dla którego inspiracją była bańka mydlana.  

 

 

 

Lana Agiyan zajmuje się projektowaniem mebli dla dzieci. Wśród jej projektów znajdziemy dywany, łóżeczka, kołyski, szafki, słowem - wszytsko co jest potrzebne do wyposażenia pokoju malucha.

 

"Bubble Baby Bed" zwróćił naszą uwagę z kliku powodów. Na pozór wygląda jak futurystyczna huśtawka, ale po dokładniejszym obejrzeniu zdajemy sobie sprawę z jego funkcjonalności. Z powodzeniem spełnia zadania tradycyjnego łóżeczka i kołyski w jednym od nardzin do 5 miesiąca życia dziecka. Potem może służyć jako zabawka. Lekkie kołysanie ma przypominać dziecku kołysanie przez najbliższych i ułatwiac zasypianie. Konstrukcja zapewnia całkowite bezpieczeństwo i stabilność.

 

Montowanie i demontaż łóżeczka zajmuję około 5 minut więc można zabrac je ze sobą w podróż. Złożone spokojnie zmieści się do bagażnika samochodowego. Wykonane jest z tworzywa akrylowego - materiału szeroko stosowanego przy produkcji mebli dla dzieci. Łóżeczko jest lekkie, higieniczne i wytrzymałe, pokryte warstwą zabezpieczającą przez zarysowaniami. Materac wykonano z czystej wełny. Jej miękkośc i ciepło zapewniają maluchom komfort i dobry sen. 

 

 

„Bubble” trendy gadżet dla dzieci

 

2012 Bubble Baby Bed Design Ideas Bubble Baby Bed Design by Lana Agiyan

 

Lana Agiyan Bubble Baby Bed Design Pictures Bubble Baby Bed Design by Lana Agiyan

 

 

 

Zdjęcia pochodzą ze strony www.furniii.com. 

poprzedni artykuł   poprzedni artykułproducent drzwi
Domdesign Underground
Kontakt             Regulamin
Home Up
zamknij