loginhasło
odzyskaj hasło|nowe konto
 
Katalog produktów
Wszelkie prawa do przedstawianych produktów, opisów i treści są własnością przedstawianych i powiązanych z nimi firm i wymienionych stron internetowych.

zapytaj o ten produkt

Jednolita stylistyka. Trzy materiały. Wiele funkcji. Program Gira E 22 wykonywany jest z naturalnych materiałów, stali szlachetnej i aluminium oraz z białego termoplastu z połyskiem. W każdym z trzech materiałów posiada pełną głębię asortymentu. Gira E22 może być monitowany na dwa sposoby. Oprócz montażu podtynkowego, możliwa jest także montaż na płasko, przylegle do ściany. 

Materiał:Stal szlachetna, stopowa, nierdzewna o jedwabistej powierzchni.
Aluminium, jedwabiście matowa powierzchnia. 
Termoplast, niełamliwy, odporny na promieniowanie UV. 

Asortyment:Gira E 22 obejmuje szeroki asortyment obejmujący ponad 200 różnych urządzeń i spełnia wysokie wymagania inteligentnej instalacji. Jednakowe funkcje mogą być realizowane przez urządzenie wykonane ze stali szlachetnej, aluminium oraz białego termoplastu z połyskiem.

WymiaryZestaw podwójny, ze stali szlachetnej lub aluminium dł. 161,8 x szer. 90,6 mmbiały z połyskiem (termoplast) dł. 158,9 x szer. 87,8.

Montaż przyległy do ścianyProgram łączników Gira E 22 wymaga specjalnego sposobu montażu. Za pomocą specjalnych puszek sprzętowych można urządzenia instalować przylegle do ściany. W przypadku montażu w pustej ścianie gipsowej można mocować puszkę osprzętową E 22 bezpośrednio do ściany. W przypadku montażu w pełnej ścianie puszkę osprzętową E 22 należy zamontować wewnątrz osadzonej w murze puszki podtynkowej E 22.

Montaż w znormalizowanych puszkach podtynkowych.Gira E 22 można instalować w znormalizowanych puszkach podtynkowych. 
Duża głębia asortymentu:Gira E 22 obejmuje szeroki asortyment obejmujący ponad 200 różnych urządzeń, w tym także elementy inteligentnej instalacji. W stalowych ramkach Gira E 22 można montować urządzenia z istniejącego programu Gira Stal szlachetna. Program Gira Stal szlachetna serii 20 i 21 znajdować się będzie w dalszym ciągu w ofercie produkcyjnej. Do wariantu E 22 wykonywanego z termoplastu pasują wszystkie urządzenia z programu Standard 55, białe z połyskiem. Nowością jest asortyment Gira E 22 wykonywany z aluminium. W każdej z trzech wersji, ze stali, aluminium i białego termoplastu z połyskiem oferowany jest pełen asortyment.

 
oceń produkt:
ilość wyświetleń: 3473    ilość głosów/ocena : 0/0

Produkty podobne:

Ledtube
lampy gipsowe
Obrazy podświetlane
Flaming
Lampy Stojące
zaloguj się aby dodać komentarz
powrót
Zapytaj o ten produkt
E22

wpisz słowo:
albo:
wybierz kategorie:
lokalozacja:
poziom cenowy:
pokaż również niesklasyfikowane cenowo:
producent drzwi
Domdesign Underground
Kontakt             Regulamin
Home Up
zamknij