loginhasło
odzyskaj hasło|nowe konto
 
Villa Miodula
Katalog Firm
HANSA Polska Sp. z o. o.
Hansa - przedsiębiorstwo z tradycjami stworzyło nową kategorię marki i podbija designerskimi armaturami oraz innowacyjnymi systemami natryskowymi i prysznicowymi najlepsze rynki międzynarodowe. Równocześnie, w tegorocznej ankiecie „Przegląd usług rynku wewnętrznego – armatury sanitarne“ przeprowadzanej wśród handlowców i instalatorów, firma Hansa została wybrana po raz 15 z rzędu bezspornym zwycięzcą – i tym samym pozostaje w dalszym ciągu „Marką rzemieślniczą nr 1“ i niezawodnym partnerem w handlu. 

Firma Hansa Metallwerke AG produkuje armatury sanitarne od 1950 r. Firma ta przez dziesięciolecia była rozbudowywana przez synów i wnuków założyciela w tradycji przedsiębiorstwa rodzinnego do przedsiębiorstwa wiodącego na rynku. Armatury takich serii jak Hansaronda lub Hansamix cieszyły się ogromnym powodzeniem w niemieckich łazienkach. Dzięki trwałym, funkcjonalnym produktom o bardzo dobrym stosunku parametrów do ceny, swojej dużej bliskości do handlu i do użytkownika, jak również nadzwyczajnej ofercie serwisowej firma Hansa szybko stała się „ulubieńcem rzemieślników“. 

Wprowadzenie innowacyjnej armatury designerskiej Hansamurano w 2003 r. zainicjowało nową kategorię marek „Doświadczenie wody“ firmy Hansa i stanowiło zwrot dla przedsiębiorstwa. „Doświadczanie wody“ z firmą Hansa oznacza stosowanie designerskich, fascynujących i funkcjonalnych armatur, które wyznaczają punkty zwrotne w historii armatury. Firma Hansa jako pierwsza umieszcza w punkcie centralnym nie tylko armaturę, ale również kształtowanie wody – poprzez specjalnie opracowane perlatory, otwarte strumienie wody i kolorową wizualizację oraz inscenizację wody. 

Pierwsza najwyższej jakości armatura firmy Hansa - Hansamurano – została wielokrotnie odznaczona nagrodami za design. Dwa lata później, w 2005 r., firma Hansa zaprezentowała jednocześnie cztery nowe designerskie armatury kąpielowe: Hansacanyon, Hansamotion, Hansaronda Style oraz Hansamurano E. Również te armatury zostały wyróżnione różnymi nagrodami designerskimi. Tego samego roku system prysznicowy Hansacolourshower z diodowymi elementami świetlnymi w głowicy prysznica, które zapewniają efekty świetlne w całym spektrum tęczy, stanowił dowód dużej siły innowacyjnej przedsiębiorstwa. Na tej podstawie firma Hansa oparła swoją działalność również w 2006 r. i rozszerzyła kategorię „Doświadczanie wody“ o innowacyjne natryski i systemy prysznicowe. Całkiem nowa koncepcja znajduje zastosowanie w eleganckiej głowicy natryskowej z podwójną funkcją: Hansa2day. W tym przypadku prostym mechanizmem przechylnym można wybrać strumień igiełkowy lub kaskadowy. Talerzowa słuchawka prysznicowa Hansajet XL, jedn-, dwu- lub trzystrumieniowe głowice natryskowe Hansabasicjet, jak również elastyczny system prysznicowy Hansajet wzmacniają pozycję firmy Hansa w kategorii natrysków i prysznicy. Również w zakresie armatur designerskich firma Hansa oferuje w 2006 r. coś nowego: Edition Cenedese z linii Hansamurano z kolorowymi obudowami szklanymi, które wytwarzane są ręcznie na wyspie dmuchaczy szkła Murano. Charakter sześciu wzorów barwnych podkreślany jest przez odpowiednio dobierany korpus armatury w chromie, złocie lub platynie.

Wraz z rozszerzeniem asortymentu o armatury wysokiej jakości, firma Hansa zwraca się jeszcze bardziej w kierunku klienta końcowego. Rzemiosło i handel zyskują na licznej ofercie produktów wysokiej jakości pasujących do każdego gustu i na każdą kieszeń. „Wszystkie produkty, które opuszczają nasz zakład, spełniają standardy jakościowe, którymi firma Hansa wypromowała się w poprzednich dziesięcioleciach. Jesteśmy naprawdę dumni z udanego połączenia rozwiązań technicznych i twórczego designu.“, mówi Wolfram Göhring, Przewodniczący Zarządu Firmy Hansa Metallwerke AG.
powrót do katalogu
wpisz nazwę firmy:
albo:
wybierz kategorie:
lokalozacja:
producent drzwi
Domdesign Underground
Kontakt             Regulamin
Home Up
zamknij