loginhasło
odzyskaj hasło|nowe konto
 
Villa Miodula
Katalog Firm
Kler S.A.

Kler SA to producent ekskluzywnych mebli wypoczynkowych, niekwestionowany lider na polskim rynku, od lat wyznaczający trendy. Kler oferuje nie tylko meble, ale i kompletne wyposażenie wnętrz – począwszy od mebli tapicerowanych, przez komody, witryny, kredensy, dywany, pledy, poduchy, narzuty, pościel, aż po szeroką kolekcję lamp i dekoracji ceramicznych.

 

Firmę założył Piotr Kler w 1973 roku, w miasteczku Dobrodzień, zwanym miastem stolarzy. Piotr Kler rozpoczął swą karierę w malutkim warsztacie – jak sam mówi – z jednym pracownikiem, ale i z głową pełną pomysłów. Rzetelna praca, konsekwencja, a przede wszystkim autentyczna pasja i zamiłowanie do doskonałości doprowadziły Piotra Klera do pozycji, którą cieszy się dzisiaj – z maleńkiego zakładu powstała firma zatrudniająca obecnie około 800 pracowników. Wszystkim im Piotr Kler stara się wpoić zasadę, która stała się jego mottem zawodowym: dbałość o każdy szczegół, zamiłowanie do perfekcji. Bowiem nazwanie firmy własnym nazwiskiem jest wielkim zobowiązaniem – oto sam twórca firmy, Piotr Kler, osobiście ręczy za jakość wykonania każdego fotela, kanapy, łóżka.

 

Meble firmy Kler SA produkowane są na zamówienie – każdy Klient ma możliwość wpływania na ich ostateczny kształt, wymiar, kolor, rodzaj obicia. Każdy mebel Kler musi być perfekcyjny: do produkcji firma wykorzystuje najnowsze technologie i supernowo- czesne maszyny. Ale meble Kler to także ręczna robota, niezbędna dla uzyskania efektu końcowego tak wysokiej klasy. Piotr Kler wie bowiem, że żadna maszyna nie jest w stanie zastąpić człowieka – a przede wszystkim serca, które ten wkłada w wykonanie mebla.

 

Firma Kler SA posiada w Polsce 36 własnych salonów firmowych oraz 10 placówek działających na zasadzie franchisingu. Obecna jest także na wielu rynkach zagranicznych – firmowe salony Kler znajdują się także w Brukseli, Pradze, Brnie, Hradec Kralove i Czes- kich Budziejowicach, a sieć placówek współpracujących systematycznie rozwijana jest w Chorwacji, Danii, Hiszpanii, Holandii, ¸Łotwie, Estonii, Francji, Kanadzie, Rosji, Rumunii, na Litwie, Ukrainie i Węgrzech. Produkty firmy Kler znane są także w Stanach Zjednoczonych, Mołdawii, Kazachstanie, Izraelu i Japonii.

 

powrót do katalogu
wpisz nazwę firmy:
albo:
wybierz kategorie:
lokalozacja:
producent drzwi
Domdesign Underground
Kontakt             Regulamin
Home Up
zamknij