loginhasło
odzyskaj hasło|nowe konto
 
Villa Miodula
Katalog Firm
Klose Sp. z o.o.

Kolekcja Mebli Klose sp z o o to firma prowadząca swoją działalność w ramach Grupy Klose.- w zakresie rozwoju i sprzedaży mebli marki Klose w Polsce i na rynkach Europy wschodniej. Nazwę marka zaczerpnęła od nazwiska jej pierwszego właściciela Karla Heinza Klose, który 50 lat temu w 1958 roku rozpoczął produkcyjno-handlową działalność meblarską w Niemczech jako firma Die Klose Kollektion GmbH. W latach 1992-1993 dokonał w Polsce zakupu 3 fabryk mebli z długoletnim doświadczeniem, o bogatych 100-letnich tradycjach meblarskich w Nowem, nad Wisłą. w Czersku i w Gościcinie (region Pojezierza Pomorskiego). Do dzisiaj stanowią one silne zaplecze produkcyjne marki KLOSE.

Od 2001 r.Grupę Klose przejęła grupa meblarska Steinhoff Europa AG ; która jest częścią światowego Koncernu Steinhoff International z siedzibą w Afryce płd., obecnie zatrudniająca około 50.000 pracowników i posiadająca własne zakłady produkcyjne w Europie, Afryce i Australii.

 

Aktualnie Grupę Klose wydzieloną w ramach struktur Koncernu Steinhoff International reprezentują dwie spółki handlowe oraz 3 zakłady produkcyjne, które ściśle współpracują ze sobą w ramach spójnej, kompleksowej logistyki i wspólnych kierunków rozwoju oraz gwarantują wysoki poziom wzornictwa i wykonawstwa opartego na nowoczesnych technikach i technologiach. Dzięki temu meble marki KLOSE trafiają na wszystkie rynki Europy.

 

powrót do katalogu
wpisz nazwę firmy:
albo:
wybierz kategorie:
lokalozacja:
producent drzwi
Domdesign Underground
Kontakt             Regulamin
Home Up
zamknij