loginhasło
odzyskaj hasło|nowe konto
 
Villa Miodula
Przegląd możliwości
Dom Design
bezpośredni kontakt z odbiorcą
domdesign wizytówka

Redakcja DD

Tylko dobry design.

Załóż bezpłatne konto i skorzystaj z bezpłatnych możliwości. Zawsze możesz pójść dalej- zgłosić firmę i produkty do katalogu DomuDesign, niżej tabela obrazująca możliwości kont w Domu Design.

Współpraca z Domem Design gwarantuje bezpośrednie dotarcie do zainteresowanych poszukujących i ceniących sobie dobry Design. Z DD możecie Państwo z łatwościa zaplanować wyrafinowana kampanie reklamowa lub zaczęć od zaistnienia w portalu dobrego DESIGN.

W ramach współpracy z DD polecamy następujące rozwiązania:
- wpis firmy do katalogu – firm lub/i produktów. Dzięki tej usłudze użytkownicy DD będą mogli odnaleźć Twoją firmę i wszystkie niezbędne informacje na jej temat – adres, WWW, dane kontaktowe. Dzięki możliwości zamieszczenia logo i informacji o Twojej działalności, będzie o również możliwość promowania Twojej marki. Dodatkowo będziesz mógł dodać tagi, dzięki którym Twoja firma będzie odnajdywana na łamach DD również za pomocą szybkiej wyszukiwarki.
- wpis produktów i usług do wyszukiwarki – dzięki dodaniu do wyszukiwarki Twoich produktów, zagwarantujesz użytkownikom DD bezpośrednie dotarcie z Twoimi produktami lub usługami. Klienci poszukujący konkretnych produktów będą mogli zapoznać się z Twoja ofertą dzięki możliwości wyszukania ich po słowach kluczowych, nazwie czy nawet określonemu stylowi.

- wideo wizytówka – zaprezentuj Twoją firmę w nowoczesny i kompleksowy sposób. Wideo wizytówka to możliwość prezentacji firmy i produktów w jednym. Ta forma prezentacji daje również możliwość zaprezentowania firmy przez jej przedstawicieli.
- artykuły
– dzięki takiej formy współpracy z DD masz możliwość prezentacji Twoich usług lub produktów w szerszym kontekście. To szansa na to aby Twoja firma wyróżniła się na tle konkurencji jako specjalista w danej dziedzinie i budowała zaufanie do swoich usług.
- reklama – oferujmy szeroką gamę form reklamowych dzięki którym Twoja firma zyska jeszcze większe dotarcie do użytkowników serwisy DD.


Proponujemy , do wyboru cztery -  pakiety ( warianty zaistnienia w DomuDesign ) . Już w podstawowym darmowym pakiecie ( wystarczy rejstracja ) uzyskujecie Państwo dostęp do Ciekawych możliwości Pakietu DD standard jak np darmowe ogłoszenia, dodawanie swojego profilu w katalogu projektantów wraz z prezentacją swoich poczynań, ocena produktów z czasem informacje i dostęp do ekskluzywnych promocji organizowanych wspólnie z wybranymi dostawcami dobrego design.

Skorzystajcie Państwo menu w górnym Pasku Portalu - nowe Konto .   Zapraszamy.

 

Wszelkie Pytania prosimy kierować do:

 

Tel.0048 22 757 73 65

0508 264 488

info@domdesign.pl

  bezpłatny cena 122zł cena 242.78zł cena 732zł
* opłata roczna
wybierając określony pakiet, masz późniejszą możliwość przejścia na pakiet z wyższymi możliwościami
Tylko Dobry Designproducent drzwi
Domdesign Underground
Kontakt             Regulamin
Home Up
zamknij